Szkolenia

SZKOLENIA

Szkolenia grupowe
Audyt
Finansowane z UE
Szkolenia dedykowane
Pierwsze projekty
Plany szkoleń

Oprogramowanie inżynierskie charakteryzuje sie niezwykłą dynamiką zmian i praktycznie co roku wprowadzane są nowe wersje oprogramowania z nowymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Stałe utrzymanie wiedzy inżynierskiej, związanej z systemami CAD na najwyższym światowym poziomie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie nowoczesnej technologii CAD, w konsekwencji szybsze i doskonalsze jakościowo projekty, co bezpośrednio przekłada się na mierzalne wyniki finansowe firmy.

Z myślą o naszych Klientach powstało Autoryzowane Centrum Szkoleniowe (ATC) i Certyfikacyjne (ACC). Nasze Centra Szkoleniowe zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Tychach i Szczecinie, ale organizowane przez nasz szkolenia i kursy inżynierskie odbywają się na terenie całej Polski.

Uczestnikom szkoleń zapewniamy Międzynarodowy Certyfikat CAD firmy Autodesk, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem, potwierdzającym znajomość oprogramowania. Nasi wykładowcy to inżynierowie z wieloletnim stażem i praktyką zawodową. Dzięki temu programy szkoleniowe są odpowiedzią na najczęściej spotykane problemy projektowe a szkolenia mają charakter aktywnych warsztatów. Uczestnicy po omówieniu części teoretycznej, pod okiem instruktora przystępują do samodzielnych ćwiczeń.

Poprzez organizację szkoleń wspieramy inżynierów w ich wysiłkach prowadzących do zdobycia nowych umiejętności i poszerzaniu już posiadanych  aby pomagać im w skutecznym wejściu i konkurowaniu na rynku pracy. Znakomite oceny zbierane przez naszych wykładowców, bardzo dobra organizacja szkoleń, dobór i zakres materiału merytorycznego powoduje, że uczestnicy kursu tuż po jego ukończeniu zgłaszają swój akces do następnych, rozszerzonych pod względem tematyki edycji.

Niczego nie obiecujemy, my gwarantujemy, że szkoląc się w Cadsoft zdobędziesz bardzo praktyczne umiejętności, które z powodzeniem zastosujesz w swoich projektach.
Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową i wybierz coś dla siebie:

 

 

NABLIŻSZE SZKOLENIA:

Zdarzenia nadchodzące

AutoCAD - stopień 1 - Tychy

Data: 15 październik 2018 09:00 do 17 październik 2018 16:00
Opis: Cel szkolenia: Praktyczna umiejętność pracy w AutoCAD i AutoCAD LT
więcej >>

AutoCAD - stopień 1 - Kraków

Data: 17 październik 2018 09:00 do 19 październik 2018 16:00
Opis: Cel szkolenia: Praktyczna umiejętność pracy w AutoCAD i AutoCAD LT
więcej >>

AutoCAD - stopień 1 - Kraków

Data: 28 listopad 2018 09:00 do 30 listopad 2018 16:00
Opis: Cel szkolenia: Praktyczna umiejętność pracy w AutoCAD i AutoCAD LT
więcej >>