Sprzęt / Skanery Wielkoformatowe

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D

 

 

Skanery HP

Idealne dla środowisk jednego lub wielu użytkowników, dostarczając wysokiej jakości aplikacje, począwszy od rysunków CAD w czerni i bieli do kolorowych prezentacji. Natomiast narzędzia, takie jak automatyczne wyrównanie mediów i dokładne podglądy wydruku usprawnią pracę i zapewnią efektywność.

 WIĘCEJ >>

 

Skanery HP

 

Rowe

 

Skanery Rowe

Od początku swojej działalności zajmuje się tylko i wyłącznie urządzeniami służącymi do skanowania, wydruku i obróbki dokumentów wielkoformatowych. Wszystkie części i podzespoły produkowane są w Niemczech, co zapewnia niepowtarzalną jakość urządzeń Rowe. Aktualnie Rowe dystrybuuje swoje produkty do ponad 90 krajów.

 WIĘCEJ >>

 

Skanery Rowe

 

Colortrac

 

Skanery Colortrac

Idealnie nadają się do skanowania dokumentacji projektowej typu: mapa, plan zagospodarowania terenu, podkład geodezyjny, projekt CAD, plan budynku i pięter, plan instalacji elektrycznej, sanitarnej, sieci komputerowych jak również do obrazów jakości fotograficznej typu: zdjęcia, plakaty foto realistyczne, gdzie istotnym elementem jest odzwierciedlenia głębi kolorów czy przejść tonalnych.

 WIĘCEJ >>

 

Skanery Colortrac