Sprzęt / Drukarki i plotery

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D

 

  Urządzenia prezentowane poniżej przeznaczone są dla projektantów zainteresowanych drukowaniem wysokiej jakości, trwałych, wielkoformatowych map, rysunków technicznych, plakatów, zdjęć, odbitek próbnych i dzieł sztuki. W celu dobrania odpowiedniego sprzętu do Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

 

 

 

Drukarki wielkoformatowe HP Designjet
     

Drukarki biurowe dla zespołów CAD i GIS

Idealne dla środowisk jednego lub wielu użytkowników, dostarczając wysokiej jakości aplikacje, począwszy od rysunków CAD w czerni i bieli do kolorowych prezentacji. Natomiast narzędzia, takie jak automatyczne wyrównanie mediów i dokładne podglądy wydruku usprawnią pracę i zapewnią efektywność.

  Drukarki biurowe dla zespołów CAD i GIS
     

Drukarki graficzne

Dostarczą konsekwentnie wyjątkową jakość i sprawne działanie, niezależnie od tego czy produkujesz kolorowe i czarno-białe fotografie, plakaty, prezentacje, znaki pop, backlity i więcej.

  Drukarki graficzne HP
     

Drukarki produkcyjne

Bądź gotów do każdego rodzaju pracy z wiodącą na rynku technologią wiodącą na rynku, zapewniającą dużą szybkość drukowania i wysoką jakość w całym wachlarzu możliwosci - od AEC i rysunków CAD biznesowych i imprez grafiki.

  Drukarki produkcyjne HP