Autodesk Mudbox
http://test.cadsoft.pl/uploads/images/produkty/64.jpg

Autodesk Mudbox 2015

to program do modelowania 3D, wykorzystujący zaawansowane funkcje takie jak cyfrowe rzeźbienie (digital scupulting) i teksturowanie (texture painting). Pozwala na tworzenie szczegółowych modeli wykorzystywanych do produkcji filmów i gier.
 
Najnowsza wersja oferuje znaczące ulepszenia narzędzi do modelowania, zwiększa wydajność pracy i obsługę dużej ilości danych niezbędnych w dzisiejszych wyzwaniach produkcyjnych. Mudbox® bardzo dobrze integruje się z innymi programami 3D sprawiając, że wolność artystyczna przy tworzeniu nie wymaga kompromisów.
 
Mudbox® łączy w sobie bardzo intuicyjny interfejs użytkownika z potężnym zestawem narzędzi; który został stworzony przez profesjonalistów z różnych dziedzin medialnych po to by można było tworzyć ultra realistyczne modele oraz projekty.
 

Pokaz możliwości

Zobacz jakie możliwości stwarza Mudbox 2015 

 

Poprawa wydajności

Ulepszona praca nad obiektami o dużej dokładności. Proces wczytywania obiektów OBJ został znacznie skrócony.

     

Duże tekstury

Możliwe jest zarządzanie dużą ilością danych w celu stworzenia wysokiej jakości projektów. Dzięki nowemu systemowi zarządzania można wyświetlać tekstury składające się z miliardów tekseli

 

Nowe narzędzia i opcje „malowania"

Nowe narzędzia są precyzyjniejsze i dają jeszcze większą kontrolę podczas tworzenia.

     

Maski warstw „malowania" oraz tryby ich mieszania

Dzięki zastosowaniu mask warstw usprawniono proces tworzenia modeli. 22 nowych trybów mieszania warstw sprzyjają artystycznemu tworzeniu i ulepszają współprace z  programem Adobe ® Photoshop ®

 

Punkty Animowane

Swobodne animowanie postaci może odbywać się poprzez wiele punktów przynależnych do obiektów (joints). Można również tworzyć symetryczne grupy punktów.

     

Funkcjonalność w jednym kroku

Doskonała współpraca z produktami Autodesk ®Entertainment Creation Suites 2015 - 3DStudio Max®, Maya®, Softimage®

 

Ustawienia Póz

Tworzenie modeli zostało usprawnione; artyści mogą pracować nad obiektami wykorzystując ich różne ustawienia, dzięki temu mogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

     

Edytowalne szablony

możliwość tworzenia nowych szablonów i edytowania już istniejących

 

Menu

Przyjazne menu znane użytkownikom programu Autodesk Maya®, usprawniające pracę i niewymagające ciągłego przechodzenia z tabletu na klawiaturę.

     

Właściwości transferu

narzędzia do przenoszenia cech obiektów, w tym m.in. informacji o odkształconej siatce MESH nawet w przypadku gdy obiekty mają różnie zdefiniowany układ UV

 

„Malowanie" kanału przeźroczystości

Dzięki symulowaniu cech materiałów oraz wykorzytując „malowanie" można tworzyć takie obiekty jak np. szkło i lud. Funkcjonalność ta poprzez wycinania kształtów może posłużyć również do stworzenia np. liści, gałęzi

     

Linux

dostępna jest wersja 64-bitowa na system Linux®

   
Jestem zainteresowany
     
Imię i nazwisko*
Stanowisko
Firma
Adres
Miasto
Kod pocztowy
Telefon*
E-mail*
Uwagi

Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

Zobacz inne produkty z tej kategorii